Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megtilthatják azt, hogy egész...

Megtilthatják azt, hogy egész nap kabátban üljünk suliban? 17/f

Figyelt kérdés
Olyan döntést vezetett be az igazgatóság, hogy nem vihetjük fel a kabátjainkat az osztályba, hanem lent kell hagyni az öltözőben. Én is mindig úgy járok suliba, hogy csak simán a meztelen felsőtestemre felkapok egy pólót vagy pulóvert, és arra a kabátot. Azzal nem is lenne baj, hogy le kell vetni suliban, de akkor legalább fűthetnének rendesen, és nem 13-17 fok lenne bent.

2017. dec. 18. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ilyen hideg van bent nem venném le , tagadjátok meg tömegesen . Vigyetek be digis mérőt vegyétek fel videóra és mutassátok meg mindenkinek mi a helyzet .
2017. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
17 fok alatt nem lehet ülötevékenységet követelni
2017. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség. Nem tilthatják meg.
2017. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Öltözz fel rendesen és akkor nem fogsz fázni. Sokkoló, mi?
2017. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van rajtam egy rövid ujjú póló, azon egy hosszú ujjú pulóver, és a kabát. Ennél jobban hogy öltözzek mégis fel?
2017. dec. 18. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
A póló meg a pulóver közé pl. vegyél egy inget vagy még egy pulóvert a tetejére.
2017. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet egy iskolában nemhogy 13, de 17 fok se. A 18 a kötelező minimum. Ha ez nincs meg, fel kell jelenteni a fenntartónál, minisztériumnál, sajtónál.
2017. dec. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg dedikálj egy mellényt az iskolának, beteszed a szekrénybe, öltözőbe vagy beszélsz a takarítóval, hogy hadja a termetekbe. A többiek javaslatát is támogatom, de ha nem tudsz a rendszerrel szembeszálni, akkor alkalmazkodni kell.
2017. dec. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg dolgozatíráskor szólhatnak,különben nem. A tanáraitok ilyen 13-17 fokokban nem fáznak? Nálunk a fiatal német nyelv tanárnő is parkakabátban tartotta az órákat,a szünet alatt úgy kihült a suli. Én sem akarok hiányozni,úgyhogy garbó és kardigán ellenére szerdán csütörtökön pufikabátban voltam órákon. 16/l
2018. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!