Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE alkalmassági vizsga milyen?

ELTE alkalmassági vizsga milyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az ELTE iskolát néztem, azon belül pedig a tanító szakot. Van itt olyan aki oda jár(t)? Milyen az alkalmassági vizsga? Nagyon nehéz? Lennétek szívesek elmondani a véleményeteket, tapasztalataitokat a szakkal és a vizsgával kapcsolatban?! :) Üdv. egy kétségbeesett továbbtanulni vágyó diák

2017. dec. 20. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Na én ugyanezekkel a kérdésekkel bajlódtam, de végül semmi necces nem volt. 3-an ültek a teremben, ebből csak ketten beszéltek és húznom kellett egy szituációt (hogyan oldanám meg /légy kreatív!/) és kérdeztek a céljaimról, eddigi tanulmányokról. Igazából az egész beszélgetés arról az egy szituációról és az előzetesen (általuk) igényelt "fogalmazásról" szólt, amit előre el kellett nekik küldeni. Nyugi, ha józan ésszel találsz ki megoldást a tételen levő problémára és jó érveket mondasz, simán sikerülni fog. :) Hajrá! :)

Ui.: Ha van kérdés, tedd fel nyugodtan, válaszolok, ha meglátom! :)


Egy ELTE-s tanárszakos

2017. dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, csak az amit te írsz az a tanári! Nekünk tanítóknak énekelni, tornázni, prózát olvasni kell!

Kedves kérdező! Én is félek tőle, épp ezért megyek Kaposvárra 26-ÁN, előalkalmassági vizsgára. Mert ha nem fog menni, nem erőltetem. Én tanár szerettem volna lenni, de az nincs levelezon. Tanító után meg tovább tudom képezni magam tanárrá, így ezt kell most csinálnom. De tartok tőle én is!

2018. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem, rendben. :D Remélem mindkettőtöknek sikerült!
2018. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!