Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eszterházy Károly Egyetem...

Eszterházy Károly Egyetem biosz alapszak, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem feküdt a mérnöki nekem. 23 éves vagyok,pesti.

Az érettségim sajnos biosz-kémia emelt kombóval érettségi,akkor érem el a ponthatáromat(398)

Másképp a jogszabályi ponthatárt sem érem el.

Sajnos dolgozok,így levelező szak jöhet szóba,viszont sem a pécsi(amit terveztem...sem a debreceni,sem az ELTE nem hirdetett meg levelezős szakot.


A szegedi,az eszterházy,és a nyíregyházi egyetem hirdetett meg levelezős bioszt.


Az Eszterházy van legközelebb.

Mit mondanátok nekem erre? Mit javasolnátok?


(Tudom,ELTE,szegedi hiper szuoer nevű,de engem nem érdekel ez,engem az érdekel,hogy mennyit kell lejárni,mennyire "engednek át",milyen minőségű képzést adnak ott,és milyen egyáltalán az egyetem?)


Köszi ha elolvastál,és válaszoltál.

23/Lány


2017. dec. 24. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az EKE-n nagyon jo a biosz, rengeteg szavadalmuk van. Jo az oktatas, tanarok kozvetlenek, segitokeszek. Minden szakon van 1-2 szorotargy, ami nehezen teljesitheto, de a tobbin altalaban realis, teljesitheto elvarasok vannak. Viszont az nem jellemzo, hogy csak ugy ezert meg azert atengednek valakit. Amit elvarnak azt teljesiteni kell. Jo kis tura felmaszni a Leanyka utra.
2017. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokan járnak Pestről Egerbe egyetemre, főleg levelezősként :)

Én a szakra nem jártam,de több ismerősöm van,aki bioszos. A levelezősöket nem tudom hogy kezelik, de van egy-két negatív tanár, aki olyan kijelentéseket tesz, hogy a biosszal semmire sem fogsz menni. Legalábbis az alapszakkal.

Nem tudom mi a terved,mármint pontosan mit is szeretnél dolgozni, kutatni szeretnél, vagy esetleg tanári pálya érdekel, de megvan kötve a kezed egy alapszakkal. De ha már tudod merre tovább, vagy legalább melyik szakirány érdekel, az már jó.

2017. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!