Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Madách Imre gimnázium...

A Madách Imre gimnázium francia tagozatára szeretnék járni a jövőben. Milyenek a tanárok, a programok, közösség? Az angol is domináns ezen a szakon ugye? Utolsó évre milyen szintre lehet éljutni franciából?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A Madáchban is van francia tagozat?
2017. dec. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Én most vagyok végzős a Madáchban és a francia a második nyelvem, az angol az első, ebből következik, hogy az angol a domináns. Én abban hiszek, hogy ezt nem igazán lehet megmondani, hogy milyenek a tanárok, hiszen mindenkinek más tetszik, mindenkinek más típusú tanítási technika jön be. Azért zömmel jófejek a tanárok és igazán bensőséges tanár-diák viszonyt lehet kialakítani legtöbbjükkel (nem félreérteni:)). Angolból majdhogynem anyanyelvi szintre jutunk el a suli végére, fanciából pedig nyilván a szorgalmadtól és attól függ, hogy majd 11-től jársz-e francia faktra. Én most emelt érettségit fogok tenni franciából és azért a biztonság kedvéért a francia fakultáció mellett el fogok járni külön tanárhoz, akivel ha minden jól megy, B2 szintre fogjuk feltornázni a tudásomat. Ha még bármi kérdésed van, nyugodtan írj és hajrá a felvételihez!:)

Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy a közösség nagyon szuper és telis-tele vagyunk különbőző közösségkovácsoló programokkal.:))

2018. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Kölcseyben van magyar-francia kéttannyelvű osztály. Ők az érettségin emelteznek franciából és az felsőfoknak felel meg. Heti 20 óra feancia van nulladikban. Gondoltam leírom,mint érdekesség,mert azt írtad,hogy francia szakra szeretnél járni. :-)
2018. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. jan. 13. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!