Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezőn gazdaságinformatikus...

Levelezőn gazdaságinformatikus/programfejlesztői felsőoktatás melyik intézménynél a legjobb (ZSKE, GDF, DUE, NJE, EKE)?

Figyelt kérdés

Ebben az évben a BGE valami oknál fogva megszüntette a levelezői gazdaságinformatikus felsőoktatási szakképzését, ami marha nagy kitolás számomra. Találnom kéne egy alternatívát de mivel éveken át nyugodt szívvel a BGE-re alapoztam így most nem nagyon tudom melyik biztosítana hasonló minőségű képzést számomra. A felvit böngészve a Zsigmond Király Egyetemen, Gábor Dénes Főiskolán, Dunaújvárosi Egyetemen, Neumann János Egyetemen (Kecskeméti Főiskola), és az Eszterházy Károly Egyetem gyöngyösi kampuszán találtam hasonló képzést ami még viszonylag elviselhető távolságra van az otthonomtól. Ezen kívül még láttam hogy a Eszterházy Károly Egyetem jászberényi kampuszán van programtervezői FOSZ levelezőn ami viszonylag ugyanolyan távolságra van tőlem mint Gyöngyös. Egyik se az iskolák legjobbja de ezekből kell választanom. Kösz magyar felsőoktatás.

Szerintetek melyikkel járnék a legjobban és miért?



2017. dec. 30. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Mellesleg lehetséges hogy továbbtanulnék de levelezős alapképzésre nem biztos hogy van elég pontom BGE-re. Esetleg FOSZ után odamennék ráépíteni. Nem tudom hogy ilyenkor számít-e az intézmény helye, de azért egy bizonyos színvonalat szeretnék tartani. Máshova nem hinném hogy érdemes lenne alapképzésre jelentkeznem mert 3,5-4 évig nem fogok tudni szüntelenül vidékre rohangálni.
2017. dec. 30. 21:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány pontod lett?
2018. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Körülbelül 320
2018. jan. 3. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!