Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem Kossuth...

A Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziumába sűrűn van olyan, hogy kiközösítik azokat akik nem Debreceniek és nem is gazdagok?

Figyelt kérdés

Egy kis városban lakom, azt nem mondanám, hogy szegények vagyunk. Anyáék (én is) ettől félek a legjobban. De azêrt remélem nem annyira fordul elő. A mostani osztályomba én úgy látom körülbelül mindenki kedvel, egy-két kivétellel. Nem vagyok veszekedōs tipus, de ez a behúzôdò sem. Ha egyszer kinyìlok utána már teljesen felszabadult vagyok.

14/L



2018. jan. 2. 10:43
 1/6 A kérdező kommentje:
*félnek
2018. jan. 2. 12:45
 2/6 anonim válasza:
75%

Minden osztály más, az enyém például nagyon szar. Hatosztályosban jöttem ide. Az osztály 2/3-a elkényeztetett, vagy csak szimplán nyomorék. Náluk számít, hogy mennyire vagy gazdag, ha nekik nem megfelelően öltözködsz, akkor már kb szóba se állnak veled. Természetesen ők azok, akiknek anyuci apuci mindent a s*gge alá tol. Köztük megy az áskálódás, meg a kibeszélés. Úgy tesznek, mintha legjobb barátok lennének, de persze csak az ivás, meg az emberek lényegesen tartja őket össze (szerintem). Ha csapatban vannak elviselhetetlenek, az ide tartozó fiúk meg konkrétan úgy viselkednek mint az állatok (értsd: random felüvöltenek szünetekben, néha órákon is), vagy csak táskákat dobálnak. Most így tél alkalmával a teremben hógolyóztak.

A maradék 1/3, ahova én is tartozok. Nem érdekel, hogy mennyit keresnek a szüleid, hogy honnan jöttél, ha te értelmesen bánat velem, nem nézel le, akkor én is ezt adom vissza. Köztünk elég sokszor értelmes témák jönnek fel, nem csak a pletykák, a sz*rkavarás, a hétvégi hajnali 4-ig tartó részegség kibeszélése.

Nem lenézésből mondom ezeket, tényleg ezek a témák. Vannak persze jobb osztályok is, inkább a felsőbb évfolyamokban. Én sajnálom a legjobban, hogy ilyen osztályba kell járnom, de hát nem tudtam, hogy ez lesz. Az osztályokban egyébként meglátásom szerint mindig van egy csoport, ahova tartozni tudsz.

Üdvözlettel: egy anonim Kossuthos

2018. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy vàlaszoltál. Bár remélem, hogy, hogyha oda felvesznek, akkor az ilyen menők inkább nem szólnak hozzám. De azért remélem, hogy a miénk nem ilyen lesz?
2018. márc. 6. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
óra közben felüvöltenek az mi?:D
2018. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
64%
Az azt jelenti, hogy felüvöltenek. Vagy nem tudom, mi a jó szó rá, hangosan, artikulátlan hangot adnak ki magukból, ami mindenki számára érthetetlen, de ők jót nevetnek ezen, és így kommunikálnak. Néha egész biztos vagyok abban, hogy egy állatkertben vagyok, és nem egy tanórán.
2018. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt az üvöltözést én is ismerem és reménykedem benne, hogy ezek után nem kell hallgatnom.
2018. márc. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!