Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol a legjobb Magyarországon...

Hol a legjobb Magyarországon a gyógytornász szak?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Semmelweisről tudok neked mesélni. Abban biztos vagyok, hogy erre a szakra az jöjjön, aki elég elhivatott, mert nem a könnyű szakok közé tartozik. Nekünk most 1. félévben nagyon sok tölteléktárgyunk volt (17 tárgyunk volt összesen, ebből 3 kapcsolódik valamilyen szinten a szakmához), a tanárok nagy része korrekt, viszont eléggé számonkérnek mindent (sokszor szóról-szóra), amit leadnak. A közösséget nem mondanám valami jónak, inkább azokkal vagyok jóban, akikkel gólyatáborban egy betűben voltam, vagy akikkel egy tankörben vagyok. Ha valami kérdésed van a Semmelweissel kapcsolatban, írj nyugodtan :)
2018. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a PTE-re járok gyógytornász szakra. Az első másfél év közösen van a dietetikusokkal, mentőtisztekkel illetve az ápolókkal de szerintem ez idő alatt is sok olyan dolgot tanulunk ami később jól fog jönni. Itt szerencsére az első félévben nem terhelik túl az elsősöket sok órával inkább a főbb tárgyakra koncentrálnak amik buktatók lehetnek. Én nagyon szeretem csak ajánlani tudom. :)
2018. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kőszönöm mindkettőtöknek :)

Kedves 1.: ajánlanád a SOTE-t?

Kedves 2.: Pécsre jársz vagy Zalaegerszegre?

2018. jan. 7. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a SOTE-t, de hangsúlyozom légy ELHIVATOTT, mert nem könnyű.
2018. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pécsre járok!:) (második válaszoló voltam)
2018. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!