Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJ-s kisgyermekgondozó,...

OKJ-s kisgyermekgondozó, -nevelői vagy diplomás csecsemő és kisgyermeknevelői képzés?

Figyelt kérdés

melyikkel tudnék hamarabb munkát találni?

melyikkel lenne több a fizetésem?

ti melyiket választanátok?



2018. jan. 2. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Én február elejéig jelentkezek az ELTE-re, csecsemő- és kisgyermeknevelő szakra. Egy időben én is az OKJ-t választottam volna, de úgy döntöttem, hogy megpróbálom az egyetemet, hiszen jól tanulok, meg amúgy is alacsony a ponthatár. Nem mindegy, hogy milyen a végzettséged. Ha mondjuk neked csak egy OKJ-s képzésed lenne, és én odamennék azzal, hogy van egy alapdiplomám (oké, hogy csak főiskolai képzés, de akkor is diploma), akkor nagy valószínűséggel engem vennének fel. És persze fizetés szempontjából sem mindegy.


Te is végzős vagy? Ha gondolod, írhatsz és beszélgethetünk. :)


L/19

2018. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!