Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen ez az iskola Győrben?

Milyen ez az iskola Győrben?

Figyelt kérdés
Ez az iskola milyen Veres Péter Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium? A lecsúszott drogosok vagy normális emberek járnak oda akik akarnak valamit elérni az életbe?Légyszi rendes válaszokat írjatok. Az élelmiszeripari szakgimnáziumi részébe szeretnék menni koleszba. Ha tudtok a koliról is írjatok légyszi. És bőven. A lényeg hogy sok válasz legyen, mert rendes jövőt szeretnék. Köszi.

#Győr #iskola #kollégium #élelmiszer #technikus #élelmiszeripar #élelmiszeripari technikus #Veres Péter Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium
2018. jan. 3. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik tanárom mesélte,hogy megkérdezett egy járókelőt,hogy merre találja a Veres Péter iskolát mert ott vizsgáztat. A járókelő azt mondta csak kövesse a köpés nyomokat és oda talál.

Amúgy mindenhol vannak haszontalan emberek,és vannak olyanok akik szeretnének valamit az életben.

Én véleményem szerint nem ajánlom ezt az iskolát Győrben sokkal jobbak is vannak. De az én véleményem ne legyen mérvadó mivel nap oda jártam.

2018. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!