Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igaz, hogyha a tanár 2hét...

Igaz, hogyha a tanár 2hét alatt nem javítja ki a dolgozatot akkor nem vagy köteles kérni a jegyed?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam, hogy ez így van, de én nem vagyok benne biztos. Ha tudjátok leírjátok? Vagy belinkelitek ha megtaláljátok? Mert én nem találtam neten semmit.
2018. jan. 3. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sulid szabályzata.

Amúgy a tanárokat nem érdekli, hogy köteles vagy vagy nem. Helyette írat egy azonnali röpdolgozatot és beírja azt, nem hiszem, hogy jobban örülnék egy "úgyis egyes" mellé egy rád pikkelő tanárnak.

2018. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem igaz; 3 hét áll rendelkezésükre.
2018. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanarral, oktatóval ujjat húzni badar dolog.Míg közepiskolaban csak rosszabb jegyet kapsz, egyetemen a diplomád is múlhat rajta. Úgyhogy nem szokj hozzá.
2018. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igaz! Iskola Házirendje dönti el!
2018. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a ti házirendetekben (vagy esetleg más iskolai dokumentumban) van ilyen szabály, akkor igaz.


De mivel a tanár munkaköri leírásában az áll (ha állami iskola), hogy 15 munkanapon belül kell kijavítania a dolgozatokat, elég esélytelen, hogy valami helyi dokumentum ennél rövidebb határidőt állapítson meg. Ha mégis így lenne, akkor sincs hozzá semmi közöd, hogy mennyire tartja be a tanár a munkáltatója által előírtakat - csak a munkáltató verheti le rajta, ha nem. Azonban mivel tanárhiány van...


Egyébként meg igen, bármikor írathat egy röpdogát helyette. Azzal jobban járnál? Nem nagyon valószínű.

2018. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!