Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vadgazda mérnökivel hol lehet...

Vadgazda mérnökivel hol lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetemre szeretnék menni továbbtanulni, azon belül a vadgazda mérnökire. Nagyon érdekel ez a "téma" már kicsi korom óta, de sajnos nem tudom, hogy hol lehet vele elhelyezkedni, főleg úgy, hogy lány vagyok.😕 Mindenki azt mondja, hogy ez fiús szakma,és ha találnék álláslehetőséget, akkor úgyis fiút vennének fel.

Válaszokat előre is köszönöm!🙂


2018. jan. 4. 06:46
 1/1 anonim ***** válasza:

az első barátom vadgazdamérnökként végzett Gyöngyösön. most a Merci gyárban dolgozik...

amúgy vadásztársaságoknál, erdészetekben lehet vele elhelyezkedni, amennyire én tudom. de szerintem egyáltalán nem éri meg erre menni, nincs rá igény. ha az állatok érdekelnek, ezer más szak van, ahol foglalkozhatsz velük. ha a növények, szintén több lehetőséged van

2018. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!