Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden a jogász szak tényleg...

Szegeden a jogász szak tényleg szinte elvégezhetetlen?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy sokat kell hozzá tanulni, de az egyetemeken már minden szakon. Nem tanul ott egy ismerősöm se, ezért érdeklődök itt.

2018. jan. 7. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nincs olyan, hogy elvégezhetetlen egyetem. A jogász szak nyilván a legnehezebbek közé tartozik, de ez a szinte elvégezhetetlen elég túlzás. ELTE ÁJK sokkal komolyabb, mint Szegeden, és azt is elvégzik elég sokan minden évben.
2018. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon sok parti ribit ismerek a jogi karról, akik az mellett hogy sokat járnak bulizni és sokat dugnak, van idejük mellette egész napokat tölteni magolással, tanulással.


Ha ők is elég elhivatottak rá, hogy megcsinálják (ismerek olyat is, aki már végzett), akkor biztos te is az vagy.


24/F

2018. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"jogász szak nyilván a legnehezebbek közé tartozik, "


PFFFFFFF...HAHAHAHAHAHA :DDDD hát nagyon felröhögtem:DDD


Úgy látszik igaz mondás diákok körében, hogy mindenki a saját szakán nagyon önérzetes tud lenni!

2018. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó mivolt oly' vicces?:) megosztod velünk is vagy szemermesen magadba tartod?mi is szeretnénk nevetni !!
2018. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Négyes, te ilyen könnyedén vetted az akadályt vagy mi olyan vicces?
2018. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!