Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt mar valakinek olyan hogy...

Volt mar valakinek olyan hogy nagyon sokat keszult egy vizsgara es nem sikerult?

Figyelt kérdés
Remegek es sirok mar orak ota es nem tudom hogy fogom folytatni
2018. jan. 11. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Na,a remegés és sírás biztosan nem segít a tanulásban. Lehet, hogy a tanulási módszered nem jó.
2018. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
A remegés meg a sírás nem segít. Sőt a stressz se jó, ha stresszesen tanulsz akkor tulajdonképpen nem sokat fogsz fel belőle mert nem az anyagon kattog az agyad hanem azon hogy jaj nem fog sikerülni. Meg azt se szabad elvárni magadtól hogy mindet megtanulj 1-2 nap alatt. Hagyni kell szüneteket és mással foglalkozni amikor érzed hogy már nem azon jár az agyad. Nekem a legjobban az írás segít amikor tanulok és szerintem nem hiába mondják azt hogy ha 1szer leírnod az olyan mintha 5
2018. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet felreerthetoen fogalmaztam, mar voltam vizsgaznj es azertt sirok mert nagyon bant
2018. jan. 11. 15:32
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem a bukas hanem hogy annyit keszultem es nem lett eredmenye
2018. jan. 11. 15:32
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Bocsánat valamiért elküldte előbb.


...az olyan mintha 5ször elolvasnád. Én így tanultam végig a középsulit meg most az egyetemet is. Elő veszem az anyagot és vázlatok, kiemelem a fontos részeket stb. Meg sokaknak az se mindegy hogy a nap melyik szakaszában tanulnak pl én csak késő délután vagy este szoktam. Érdemes tippeket keresni a neten és kipróbálni őket hogy neked melyik jön ne hogy ha ennyire nem megy a tanulás.

2018. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Ja, hát nem érdeme sírni miatta attól nem lesz jobb. Fókuszálj a következőre
2018. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, volt már.

Megtanultam az egész anyagot... erre négyes.

Nem mondom, hogy nem esett rosszul.. de mit tehettem volna? Sírok a barátoknak, akik még ennyit sem kaptak?


Elengedtem vagy elmentem javítózni.

Bár én azon vagyok, hogy amennyiben megvan a 2-es onnantól már nem érdekel, akkor sem ha tudom, hogy következő alkalommal jobbat is kaphatnék.

2018. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Volt már nálam is ilyen, hogy sokat készültem és mégis megbuktam. Eléggé dühítő volt, mert tényleg nem azt éreztem, hogy azért buktam, mert nem tanultam volna meg. Hanem mert a tanár sürgetett, még jobban stresszes lettem és leblokkoltam. Rá 10 percre meg tudtam már mindent.

Próbáld meg úgy felfogni, hogy ha valóban tisztességesen felkészültél mostanra is, akkor következő alkalommal már nem kell ennyire ráfeszülni (lényegében csak ismételni, pontatlanságokat javítani stb). Ennyire ne ragadj le egy kudarcnál, hiszen ez csak egy vizsga.

2018. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!

Nyilvan rudom, hogy a siras nem old meg semmit, de bant nagyon, mert tenyleg sokat es becsuletesen keszultem.

Kaptam olyan kerdeseket, amirol azt sem tudom, hol lehet megtalalni ra a valaszt, leven kijegyzeteltem az egesz konyvet... haralmas kaoszt erzek most magamban :(

2018. jan. 11. 16:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen volt, Szülészetből és biokémiából. Fájt, és főleg azért, mert tudtam hogy tisztességgel felkészültem, tudtam is az anyagot, de a tanárnak nem voltam szimpatikus, és addig kérdezgetett míg valamire nem tudtam a választ és ezért megbuktatott.
2018. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!