Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha újra szeretnek érettségizni...

Ha újra szeretnek érettségizni akkor megtehetem azt hogy csak úgy bemegyek egy altalam kivalasztott suliba es ott jelentkezek érettségire?

Figyelt kérdés
Mit tudom én bevinnem minden papiromat es mondanám hogy itt szeretnek érettségizni. Szerintetek mit szólnának?? Régi sulimat mar bezárták.

2018. jan. 13. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet, csak nem kötelesek elfogadni.
2018. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Két dolgot szólhatnának: vagy elfogadják a jelentkezésedet vagy nem. Nincs okuk nem elfogadni, mert te ezért fizetsz. Egyébként a volt iskolád se lenne köteles befogadni a jelentkezésedet. A Kormányhivatalban viszont kötelesek. [link]
2018. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek megvan a hivatalos útja. Jelentkezhetsz egy adott középiskolában is, de ők nem kötelesek fogadni. Vagy kormányhivatalon keresztül intézed, ez esetben biztosan mehetsz érettségizni, de ők jelölik ki a helyszínt.


[link]

2018. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
:-)
2018. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!