Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vizsgázni csak vizsgán lehet?...

Vizsgázni csak vizsgán lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Lesz egy komolyabb térdműtétem (2 hétig feküdnöm kell) és sajnos még nem végeztem a vizsgáimmal. Van rá lehetőség, hogy pl a tanszéken vizsgázzak nem vizsgaidőpontba? Vagy ez nem megoldható?

Hétfőn bemegyek a suliba megkérdezni, de addig még rengeteg idő van, kíváncsi vagyok, hogy szeretintetek lehetségez ez


2018. jan. 13. 12:38
 1/3 A kérdező kommentje:
egyetemről van szó, az kimaradt
2018. jan. 13. 12:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszéled az oktatóval és megértő fajta, akkor le lehet beszélni vele külön alkalmat. Én olyat is beszéltem le proffal, hogy meghirdeti nekem külön a kurzost, csak én volam egyedül rajta.
2018. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tanár jóindulatán múlik. Ha jó arc, akkor simán bele mehet, hogy feljelentkezel egy időpontra, de egy egyedileg megbeszélt időpontban mész vizsgázni. De erre külön "szabályozás" nincs, tehát nem kötelessége (lehet, hogy csak simán nincs ideje vagy nem akar kivételt képezni - mert akkor már másnak is meg kéne engednie).
2018. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!