Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van akinél teljesen kimaradt...

Van akinél teljesen kimaradt az életéből egyetemi évek alatta bulizás, programok?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, ráadásul otthon lakom, esélytelen bármi ilyen nemű szórakozás.
2018. jan. 14. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, bár főleg azért, mert egyáltalán nem vagyok bulizós fajta. Néhanapján beülünk valahova beszélgetni egy kicsit, de csak pár hetente, abszolút nincs hiányérzetem.

22/F

2018. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Én is vidéki vagyok és otthon laktam egyetem alatt, sok szaktársam volt hasonló helyzetben, de ez nem zárja ki hogy elmenj valahova szórakozni. Azért valami beülős hely vagy disco biztos van a közeledben.

Olyan sokat én se jártam el, de időnként azért elmentük táncolni, beültünk inni valahova, néhány egyetemi programra is elnéztünk.

2018. jan. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Vannak kiadó szobák egy-egy napra is, diákszállón például. Nem esélytelen semmi, csak akarni kell. Kifogás mindig van, megoldást akkor találsz, ha keresel.
2018. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén vidéki vagyok, nagyon ritkán vállalom be, hogy az első vonatig bent maradok, főleg télen... és általában meg is bánom, mert nem nekem valók ezek a bulik.

A beülős, beszélgetős estéket sokkal jobban szeretem, csak az meg nem tart hajnalig. Régen volt kinél aludnom, de most, hogy nincs, azok azért kicsit hiányoznak.


21L

2018. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem eddig kimaradt, most jön majd az utolsó évem, de eddigi tapasztalatok alapján semmi változás nem lesz.

Budapesti vagyok, itt is járok egyetemre. Elég visszahúzódó vagyok, sose voltak barátaim, egyetemen se lettek, ismerősök se hívnak programokra, egyedül meg hova mennék. A szakot elég nagy keretszámmal indítják, szóval könnyű elveszni, meg másik egyetemen kezdtem a szakot, és átjelentkezve ide egy már kialakult közösségbe kerültem.

Ne vagyok egy bulizós típus, alkoholt se szeretem, de kipróbálni, néha néha elmenni egy tipikus egyetem által szervezett buliba, megtapasztalni az egyetemhez és a többiekhez való tartozást nagyon szeretnék.

2018. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!