Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általánosságban milyen iskola...

Általánosságban milyen iskola az ELTE? Szerettek oda járni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok kara van, de nem tudok konkrétabban kérdezni, mert az újonnan induló gazdasági képzések érdekelnek, ami nem tudom még, hol indul egyáltalán.


Corvinus nem szimpatikus egyáltalán, a BGE-ről meg nagyon rosszakat hallok az ügyintézés terén. Nővérem mindig idegbajt kap, mikor apa félévente kéri az iskolalátogatási papírt, mert órákat kell sorbaállnia érte és akkor se biztos, hogy megkapja végül. Meg sokszor átvariálják az időpontokat, így a munkahelyén kellemetlen, hogy mindig változtatnia kell a beosztáson.

Az ELTE ilyen szempontból jobb?

Meg mennyire bulizósak az emberek?

Jól tudnám érezni magam, ha én nem vagyok az egyáltalán?


Minden véleményt szívesen olvasok és köszönöm a válaszokat :)


2018. jan. 15. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
az ELTE nem iskola, hanem egyetem, itt kezdődik...
2018. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húha :D nagyobb problémád soha ne legyen! :)
2018. jan. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!