Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 3-as magatartás...

Szerintetek 3-as magatartás jeggyel van esélyem bejutni 6 osztályos gimibe? Elutasîthatnak emiatt?

Figyelt kérdés
A jegyeim jók,a felvételire készülök.Az a gond,hogy nagyon rossz összetételű az osztályunk.Folyton zaj van nálunk órákon is,ezért is menekülnék innen.A tanárok utálják az osztályunkat,mert tele van rossz,nem tanuló gyerekkel.Én meg megiszom ennek a levét,mert sokszor az egész osztálynak beîrnak kivétel nélkül.Pedig én nem nem sétálok órán,nem dobálok a tanárra papîrzsebkendő daeabokat stb.Ezek miatt,hogy îgy általanánosîtanak minket,már oszt.figyelmeztetőt is kaptam,mert összegyűlt az öt db."órazavarásom".Most azon aggódom,ha emiatt 3-as leszek félévkor magatartásból,akkor hiába vagyok jeles tanuló,mert be kell küldenem a félévi bizonyîtvány másolatát.Mi a véleményetek?

2018. jan. 16. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, rokonszenvesebb, ha tisztességesen beismered, hogy bizony szoktad zavarni az órát. Azt, hogy rendre ártatlanul kapsz beírást, majd osztályfőnöki intőt, nem hiszem el, és más sem fogja. Ha jók a jegyeid, szerintem nem lesz akadály a hármas magatartás, de meg kell nézni az adott gimi honlapját, ott feltehetően megtalálhatóak a felvételi követelmények.
2018. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!