Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Educar autósiskola...

Nyíregyházi Educar autósiskola oktatóival tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ha valaki itt tanult vezetni, meg tudná mondani, ki volt a gyakorlati oktatója és milyen volt, milyen autóval oktatot? Kit érdemes választani ?

Lány vagyok, 22 éves , most kezdtem az iskolát és azért kérdezem így előre, hogy ha oda jutok, hogy választani kell oktatót, akkor tudjak választ adni, hogy kit is szeretnék oktatónak. Egy kitételem van hogy, ne legyen túl szigorú meg túl laza se a tanár. Legyen középkategóriás, tudjon szigorú is lenni ha kell, meg lehessen vele lazán beszélni mintha pl az édesapám lenne.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat. 😗😛😊



2018. jan. 17. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most fogok vizsgázni. Ha érdekel elmondom én kinél vagyok és milyen.

Illetve mindenképp az educar jöhet csak szóba?

2018. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam 😊
2018. jan. 19. 17:32
 3/4 anonim válasza:
Ott tart a leghosszabb ideig a jogsi :D Tudomásom szerint.
2018. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 hónap elmélet volt,jan 12.-én bejelentkeztem, sikeresen február 15.en letudtam a vizsgát belőle.

3 nap napos az elsősegély(20.-a 26.-a 28.-án) 1-én lesz a vizsga

De közbe lehetne csinálni a vezetést is csak én úgy vagyok vele, hogy gyorsba az elsősegélyt letudom és aztán jöhet csak a vezetés.


Nem tudom neked honnan van ez az információ.

Köszi,hogy megosztottad velem 😊

2018. febr. 24. 03:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!