Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a BME-n a Pszichológia...

Milyen a BME-n a Pszichológia tárgy?

Figyelt kérdés

Aki felvette az tudna mesélni a tapasztalatairól?:)

Kötválok közül ez az egyik ami érdekel, így igyekeztem utána nézni.

VIK wikin olvastam róla még véleményeket, ahol azt mondták hogy igazából nem egy ingyen ötös kategóriás tárgy.



2018. jan. 17. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas. Tanulni kell rá, de nem egy hű, de nagy kaland. Csak mondjuk egy mérnöknek, akinek sok már a 100 oldal is, eléggé meredek szembesülni azzal a mennyiséggel és az olyan jellegű olvasmányokkal, amit pszichón tanulnak. Sokan azt mondják rá, hogy magolós, mert nem áll rá az agyuk, én el nem tudom képzelni, hogy ezt lehet magolni. Pszichó szakos vagyok, pár mérnökismerősöm már fordult hozzám ezzel a csodával... Semmi horror nincs benne, csak egy hosszabb, de annál érdekesebb olvasmány az egész.:) Másképp kell tanulni, mint amihez szoktak, de semmi baj nincs vele.:)
2018. jan. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval akkor tény hogy nem egy ingyenötös kötvál, de ha érdeklődök a téma iránt akkor gondolom adható neki egy esély, nem?:)
2018. jan. 18. 01:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (próbálok nem elfogult lenni és a saját szabválos tapasztalataimból kiindulni) annak, akit érdekel, könnyen tanulható. Foglalkozni kell vele, ez tény, mert az anyag az ilyen tárgyaknál általában olvasgatós, lényegmegértős, de úgy gondolom, legalábbis az alapján az anyag alapján, amit múltkor egy barátom elém rakott (hogy mondjam el neki zanzásítva, mert elege van már), semmi bonyolult, érthetetlen nincs benne, józan paraszti ésszel (főleg, hogy kicsit mindenki pszichológus) fel lehet fogni.:) Csak azért be kell szervezni a vizsgarendbe. Innen nézve olyan 3 napos tárgy, de ez nyilván emberfüggő.:)
2018. jan. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!