Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is lehetetlen...

Szerintetek is lehetetlen lázasan tanulni?

Figyelt kérdés
Már szerencsére csak 38,2, de egy napom maradt a vizsgára. Vannak valamilyen célzott módszerek?
2018. jan. 18. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanúgy kell lázasan tanulni, mint egészségesen. Legfeljebb tarts több szünetet. A gyógyszerrel pedig csínján, mert könnyen elnyom.
2018. jan. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetetlen, csak valamivel nehezebb, de föleg akaraterö kérdése. Ha fontos a vizsga, akkor tudsz tanulni, ha meg nem, akkor a láz csak kifogás!
2018. jan. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, sokszor még elkerülhetetlen is.
2018. jan. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen,de függ attól, hogy milyen magas és milyen betegségnek a tünete: volt olyan,hogy olyan gyengének éreztem magamat, hogy a könyvet nem bírtam megfogni, meg volt olyan is,hogy aludtam másfél órát és utána simán ment.

Igyál sok teát, pihenj. Tudatosítsd magadban,hogy fontos dolog miatt "kínzod" magad, az is tud segíteni.

2018. jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!