Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki középsuliban magolva...

Aki középsuliban magolva tanult, egyetemen hogy birkózik meg a sok anyaggal?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem jogra vagy orvosira megy, bár lehet, hogy ott is lehet magolni, nem értek hozzá, én olyat nem tudok (ezért lettem computer statisztikából 3 hét tanulás után enyhe mázlival hármas. abban az évben tuti kevesebbet a tanultam az összes többire, mint arra, pedig sok tantárgyam volt, de azok logikusabbak).


Nincs mindenütt sok anyag s jó esetben az ember olyan szakra megy, amit felfog, amihez passzol az agya. A töri évszámokat nekem is magolnom kellett (elég necces volt, mivel ahogy írtam, nem tudok magolni, de valami extra rövid távú memóriám azért van s próbáltam felfűzni őket valamire), bizonyos dolgokban pocsék a memóriám (anatómia. a legalapabb infók is kiesnek a fejemből 100. megtanulásra is, tapasztalat), más dolgok azonnal beleragadnak a fejembe s makacsul meg is maradnak.

2018. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvosin pont hogy csak magolni kell, semmi nem kell hozzá, csak elhivatottság, meg segg. Szerintem inkább az olyan szakokon szenvednek ami nem "magolható" igazán (persze valamennyire minden az).
2018. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet könnyebben mint aki nem magolva tanult
2018. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2# orvosira jársz, h ennyire tudod? :)
2018. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!