Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire jó vizsga, vagy...

Mennyire jó vizsga, vagy dolgozat előtt virrasztani?

Figyelt kérdés
Sokszor ezen múlik, hogy sikerül-e, de akkor meg olyan vagy, mint a mosott szar.
2018. jan. 19. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó. Egyszer csináltam, aztán reggel a tanár bejelentette, hogy dolga van, átteszi a vizsgát délután négyre... Kegyelemkettes...
2018. jan. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már látom, hogy nem a volt a legjobb ölltlet.
2018. jan. 19. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Ne éjjel tanulj, fáradt leszel másnap. Feküdj le rendes időben, esetleg kelj fel hamarabb, hogy át tudd még ismételni, amit kell. Pihent agy jobban fog, mint a fáradt.
2018. jan. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgaidőpont és alkat kérdése.

Ha reggel 8-kor volt a vizsga, akkor 2-3 alkalommal volt, hogy egész éjjel fenn maradtam, reggel elmentem vizsgázni, utána aludtam.

Nálam a "reggel korábban felkelek" sokkal többet árt, mint használ.

De inkább 2-2.30-ig szoktam csak legextrémebb esetben is fennmaradni, akkor még mindig tudok 3-4 órát aludni. (Ha utolsó nap nagyon ideges vagyok, valahogy este 10 után jobban tudok koncentrálni..., akkor már nem nyugtalankodom.)

2018. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én van, hogy akár lefekszem 10kor, de felkelek 2-3 fele és tanulok még. De persze ez csak akkor van, ha nagyon elcsúszok.
2018. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is vizsga előtt ilyen hajnali 3-4ig szoktam tanulni. Utána alszom 2órát és indulok vizsgázni. Majd délután alszok.

Bár én azért szoktam ilyen sokáig, mert általában előtte nem nagyon szokott sikerülni. Ha bírod az éjszakázást, akkor ez elég célravezető szerintem.

De van olyan ismerősöm aki ha nem alszik 7-8órát akkor agyilag halott lesz.

2018. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!