Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti ha elkérnek tőled egy...

Ti ha elkérnek tőled egy feladatot vagy vizsgát, esetleg jegyzetet, el tudod játszani, hogy nincs meg?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, nem akarom nekik elküldeni. Az elején még megcsináltam, de vissza fele meg nem kapok meg tőlük semmit.
2018. jan. 19. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nincs meg"

"Nekem is kell"

"Már kölcsönadtam"

...

2018. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy kihallgatják, meg akkor úgyis elkérnék mástól.

De az a vicc, hogy néha az átmegy, akinek elküldtem, én meg nem.

2018. jan. 19. 08:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy nem jótékonysági szervezet vagy, majd ha ők is tudják viszonozni, akkor jöjjenek vissza.
2018. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elküldöm mindig ha kérnek.

Miért?


Azért, mert nem vagyok félénk és hülye ahhoz, hogy kihasználjanak.

Minden vizsgám elején megnézem, hogy kik azok, akik "tartoznak" nekem és már nincs a nevük a következő vizsgákon.

Hoppáá.. már írok is rá, hogy milyen volt.. blablablabla


Aki feladatokat kér, jegyzetet, azoktól hasonlóan kérdezgetek évközben zh-k miatt.


Illetve vannak olyanok, akiktől még most nem kérek semmit. Hagyom, hogy úgy ivódjak az elméjükbe, hogy "az a személy, aki sokat segített nekem vagy már egyszer segített" :D


Ezt sem leszek rest behajtani ha szükséges. :D Az élet meg kifürkészhetetlen.

Szeretek olyan embereket kreálni, akik úgy érzik, hogy tartoznak nekem. (Ezt érzékeltetem is.. tudatalatt. )


Amúgy ilyenek az emberek... kapni szeretnek de adni nem.. vagy az esetek túlnyomó részében, csak akkor jutsz eszükbe, amikor baj van.... amúgy tesznek rád.


Rajtad áll vagy bukik a dolog, hogy kihasználod te is őket vagy csak ők téged.

Nem feltétlenül kell ELLENSÉGEKET szerezned.. fordítva is működhet. Nem jó dolog rosszban lenni másokkal.. nem tudhatod, hogy mit hoz az élet. :)

2018. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nincs. Mindenki minden kidolgozott tételsort, és ha kérjük akkor órai jegyzetet is felrak egy közös fiókba. Majd ezt a fiókot adjuk tovább az alattunk járóknak, mi pedig kapjuk az újat a következő év elején. Mondjuk mi kevesen vagyunk, egy nagy létszámú szaknál ez már nem valószínű, hogy működne.
2018. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!