Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idegileg kikészültem, mióta...

Idegileg kikészültem, mióta negbuktam vizsgán. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
vizsgakurzus maradt

#vizsga #bukás #matek egyetem
2018. jan. 20. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj, hogy még egyszer ne forduljon elő!
2018. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el és legközelebbre tanulj többet, ha van, amit nem értesz, nézz utána vagy kérj segítséget!

Mindenkivel előfordulhat, hogy valami nem sikerül néha, ha csúszótárgy, az kellemetlen, de ne edd magad miatta!

2018. jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyáméknak azt mondtam, megvan.
2018. jan. 20. 08:45
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

menj uvre

z 1. ingyenes elvileg.

2018. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"Anyáméknak azt mondtam, megvan" - h*lye vagy
2018. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most már ne idegeskedj! Ha azt mondtad nekik, hogy sikerült, akkor most már tartsd ehhez magad, és tanulj sokat a következő félévben (közben is! ne csak a vizsgaidőszakban), hogy tavasszal sikeresen levizsgázz belőle.

Aztán muterodék meg sem tudják, meg amúgy is mindegy nekik, hogy mikor sikerült, nem?

2018. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Anyáméknak azt mondtam, megvan."

Ezek szerint félrevezető a kérdésed, nem a bukásod, hanem hazugságod miatt készülsz ki idegileg, azért, hogy rá ne jöjjenek.

A lebukás a pakliban van.

Vedd figyelembe a mondást: mondj igazat és akkor nem kell emlékezned arra, mit mondtál.

2018. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csúszós? Ha nem, szard le. Ha igen, akkor is, csak tanulj belőle egy életre. Én is buktam már ráépülős tárgyat, gyűlöltem magam miatta egész nyáron, mert tavaszi félévben volt és tudtam, hogy nem tettem meg mindent érte vagy ha figyelmesebb vagyok, jobban szervezek és osztom be az időm, nem lett volna ez. Cserébe onnantól érzem a tanulmányaim súlyát és ténylegesen tanulni járok az egyetemre, nem túlélni. Hozzám képest, aki egy jó képességű, de lusta kis pondró volt, ez nagy változás..


Amúgy meg elegem van, hogy ebben a kategóriában mindenki ekkora hazug állat. Vagy ugyanaz teszi fel folyton ezeket a kérdéseket. Sosem hazudtam a jegyeimről a szüleimnek. Ha fejmosást is kaptam értük, megérdemeltem, meg legalább túlvoltam rajta és nem nyomta a lelkemet annyira, mintha hazudok meg titkolózok. Semmi értelme nem volt ilyen hülyének lenned.

2018. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csúszós, még nem írtam ide eddig, 3 napja volt, nagyon-nagyon bánt.
2018. jan. 20. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!