Föl fognak venni?

Figyelt kérdés

A veszprémi ipariba szeretnék menni a németes kisgyermek gondozó szakra. Most írtam felvételit és a megoldókulcs szerint kb.: magyar 50/38 matek 50/13. A vitt jegyeimet pedig fékezik vagyis max 50 és abból 50/19 vagyis 38+13+19=70 100/70

A tavalyi évfolyamra 46 ponttal vették fel a leggyengébben teljesítő diákot. Szerintetek fölvesznek így is hogy a matek annyire kevés? Nincs olyan hogy meg kell lennie egy minimum átlagnak amit muszáj teljesíteni ahhoz, hogy föl egyének? Előre is köszönöm a válaszokat, mert őszintén nagyon félek, hogy nem vesznek fel.



2018. jan. 20. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Esélyed van bejutni, de ha elsőre nem vesznek felakkor sem kell félni, mert fellebbezhettek is.

Aza lényeg hogy ne pánikolj. Én 9.es vagyok most és csomó barátom nagyon szomorú volt mert elrontotta a felvételit de végül is igy felvettek mindenkit.

2018. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most már egy kicsit meg nyugodtam
2018. jan. 21. 05:43
 3/6 anonim válasza:
Szia! Nem a vitt, hanem a szerzett pontokat felezik.
2018. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel még az informatikára is bekerülnél! :-)

(Egy Iparis diák)

2018. febr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hányadik vagy az ideiglenesen?
2018. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is németes kisgyermekgondozóra jelentkeztem. Nekem 59,5 pontom van. Szerintem téged lazán felvesznek.;) Aki az első 5-10-ben benne van ha minden igaz nem oda mennek.Legalábbis az első öt.A többit viszont nem tudom de tavaly sem sok németes maradt.
2018. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!