Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bevállalnátok az új szakot,...

Bevállalnátok az új szakot, vagy maradnátok a "biztosnál"?

Figyelt kérdés

Ahogy láttam, indul új szak a BME-n. Eddig mérnökinfót lőttem be célnak, most viszont elbizonytalanodtam. Elvileg nagyon jól is elsülhet a kezdeményezés, sok esetben jobb lehet, mint az infó, mások szerint nem éri meg kísérleti patkánynak lenni, meg nem tudni, hogy lesz erre tanár és eszköz és túl gyerekcipőben jár még...


Ti mit tennétek? Maradjak az infónál, vagy jelentkezzek erre ( [link] )?


2018. jan. 23. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Utánanéznék, hogy van-e erre a munkakörre igény és hogy mennyi a fizetés. Összehasonlítanám az informatikus elhelyezkedési lehetőségeivel és az informatikus fizetésével és döntenék.
2018. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én maradnék a mérnökinfónál. Az biztosan egy keresett diploma, jó alapokat ad. Azok az egyetemi képzések, amiket munkaerőpiaci nyomásra hoznak létre, ritkán életképesek hosszútávon, hiszen az aktuális munkaerőpiaci trendeket veszi számításba, ami 20 év múlva már sehol nem lesz.
2018. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy proginfó és ugyan azt fogod csinálni mint egy mérnökinfós, kevesebb kreditből és egy félévvel kevesebb. OwO
2018. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyire megtudom ítélni ez új az IT szektort sújtó munkaerő hiányt próbálja orvosolni. Kicsit konnyitenek a követelményeken meg ilyesmi. Szerintem érdemesebb a mérnökinformatikus BSc-re menni.
2018. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!