Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-IK programtervező informa...

ELTE-IK programtervező informatikus, mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Erős 4-es voltam matekból. A programozást szeretem (Java-t tanulok önszorgalomból), a matekot nem feltétlenül, de megtanulom, ha kell. Ilyen hozzáállással elvégezhető? Programozó szeretnék lenni, akkor is, ha a matek nem a szívem csücske. Megvalósítható? Mi a véleményed?

2018. jan. 24. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kitartásod és szorgalmad, hogy akkor is megtanulj oldalas bizonyításokat, ha nem érdekel, akkor igen.
2018. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
10 évvel ezelőtt programtervező matematikusként futott a szak. Gondolom innen leesik, hogy miről is van szó.
2018. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a matekos bizonyításokon kívül szeretnél mást is tanulni egyetem alatt, akkor inkább mérnökinfo, programozni ott is ugyanannyira megtanítanak, igazából úgyis szabadidődben kell foglalkozni a dologgal.
2018. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van érzéked hozzá akkor meglehet ha nem szereted is, ha nincs és nem szereted tuti nem lesz.


Az a 4.-es meg elég szubjektív.

Ha az ország legerősebb gimijébe jársz emelt matekon az más mintha mucsaröcsögén ülsz úgy hogy az osztály fele kisebbségi.

2018. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
egész állítás a matekra vonatkozott
2018. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!