Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért olyan jó a Metropolitan...

Miért olyan jó a Metropolitan Egyetem?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy 0 színvonala van, mégis csomóan mennek oda és mindenhol ott vannak a promóik is... Pedig pár éve mikor én felvételiztem, “haldokolt” az egész... Meg egyáltalán hogy lett abból egyetem?:D

Nincs is állami (vagy legalábbis amikor én felvételiztem, nem volt)...

Ennyivel kevesebb ott a tandíj vagy miért mennek oda ennyien?

Miért nem legalább BGE?


2018. jan. 26. 00:46
1 2 3
 21/22 Estádio de Felchút ***** válasza:
Csakafityisz!
2018. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
43%

Ennek a válaszolónak üzenem aki ezt irta:

"Nekem ez a METU meg MOME tipikusan olyan egyetemek, amik azoknak a gyűjtőhelye, akiket máshova nem vettek fel, vagy ha fel is vettek volna, túl hülyék/lusták elvégezni. Sajnos ott kezd ez az egész nagyon elcsúszni, hogy a felsőoktatás mindenkié... Azoké is, akiket ki kellene vágni onnan. Nagyon sokat zuhant az egyetemek színvonala az elmúlt években. Ha a mostani diákok a régi rendszerben jártak volna, szerintem a mostani diplomások fele nem kapott volna diplomát."



Nos kedves válaszoló, engem felvettek a METU-ban , és nem akartam oda , sőt egyetemre nem akartam jelentkezni, sajnos nem jol sikerült az érettségim, de eleve nem is az egyetemre meg a diplomára koncetráltam, hanem arra hogy érettségi után inkább egy nagyon jó kétkezű szakmát tanulok.

Hát leérettségiztem, évvesztes vagyok tehát 20 évesen kaptam, ki az érettségimet 18 helyett.

Szerettem volna tanulni, erre a kormány 2013 -ban, levitte a korhatárt, 20 éves korra,, én meg 20 évesen, mivel novemberben töltöm, és szeptemberben indult volna aképzés, de mivel novemberben betöltöm a 21 et nem mehettem nappalira. Ugye milyen kicseszés? Nem járhatok nomrális nappali képzésre, szakmát tanulni ahol a jó öreg szaki melett 1 hét tanulás, 1 hét suli, oktatásban megtanulom a kiválasztott szakmámat. Egyetlen egy 1 honap miatt, nem kerültem be a 20 évesek közé, 21 évesen. 1 honap miatt, nekem fizetős esti tagozatos szinvonatalan tanfoylamra kelett volna járnom megtanulni aszakmát, mondanom sem kell, hogy azt én nem tudtam fizetni. Igy tehát 20 évesen , nem mehettem nappalira, betanitott munkásként éltem az életemet 24 éves korig.

Majd jött az egyetem, ez a mETU hogy belehet kerülni, és sikerült mivel felvettek, amivel kapok kedvezményeket tudok menni diákmunkára, mivel nappalisok mehetnek.

ÉS diákmunkán megismerkedtem egy olyan emberrel akinek aza szakmája, ami én szerettem volna lenni,. és tudna segiteni.

És stb. tehát, azt akartam ezzel leírni hogy mindenkinek meg kell adni a tanulásra az esélyt függetlenül attol hogy mennyire gyenge volt középiskolában. Senki nem akar megragadni egy érettségivel, amire nem megy semmire.És hála istennek ez az egyetem megadja azt. Ott pedig ugyis kiderül hogy kinek hogy megy. De az hogyha esélyt sem adnak a hü@éknek sem és snekinek sem , akkor menjen az eber az utcára mert nem tud elhelyezkedni egy érettségivel?

Gondolkodjunk már egy kicsit.

2018. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!