Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Anyámék rám erőltettek egy...

Anyámék rám erőltettek egy főiskolát, én meg nem tudom elvégezni. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Szégyen, nem szégen, de a főtárgy nem megy, hiába minden, hiába nem alszom, készítem ki magam.

Sose akartam idejönni, anya erőltette rám, mert jobb elképzelésem se volt.

Ha kiidegelem magam, akkor sem értem, természetesen mindent megteszek, de...


2018. jan. 26. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha értenéd is... Gondolom, első évről van szó. A legtöbb helyen második évtől indul az igazi szopóvonat. Ha nem érdekel, hagyd a búsba. Nálunk ezt unokatesóméknál csinálták. Annak épp szemtanúja voltam, mikor a srác összecsapta a kezeit, hogy megbukott másodszorra is és ő ebből nem kér többet. Aztán mikor ment a hőbörgés, mondta, hogy itt az ideje felfogni, hogy a gyereketek a ti álmaitokhoz hülye.


Amúgy nagyon jó képességű a srác, csak nem engedték oda, ahova akart menni, mert mindenáron jogászt akartak belőle. Szerencsére már azt tanulja, amit szeretne.:)

2018. jan. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Másodév...
2018. jan. 26. 07:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
jelentkezz át máshova ami érdekel.
2018. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De b.sszus így tudni fogják, hogy kibuktam, nem csak nem tetszett. Pedig inkább az utóbbi, hogy semmi motivációm nincs hozzá, azért nem is tudom tanulni.

Illetve már annyira rettgegek, hogy meghúznak, hogy nem is tudok rá koncentrálni.

Úgy gondoltam, hogyha vért izzadok, szószerint, akkor is végigviszem, nem leszek nevetség tárgya. De belehalok.

2018. jan. 26. 07:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki fogja tudni? Egyszerűen ott hagyod és mész másik szakra, ami motivál. Néha egy lépést hátra kell menni, hogy kettőt előrelépj.
2018. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha már AKKOR nem volt vér a pucádban hogy megmondd, nem csinálom, mert..., akkor jelentkezz át, aztán csá.

Megmondod, hogy utálod a szakot és ezentúl xy-t tanulsz.


Másdéves vagy, feltételezem FELNŐTT ember, 20-21 éves.

2018. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem lehetsz ennyire gyenge jellem! Szedd már össze magad az ég szerelmére!
2018. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!