Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 62 pontos felvételivel,4...

62 pontos felvételivel,4 egész átlaggal az alábbi budapesti iskolákba van esély?

Figyelt kérdés
Magyar 41, matek 21 pont lett, az átlagom 7.-ben és most is 4-es. Az Óbudai gimi gondolom esélytelen, Ady és Szinyei szerintetek lehetséges?

2018. jan. 26. 14:21
 1/6 anonim válasza:

Az Óbudai szívós/nehéz iskola, de szerintem van esélyed, mert még van szóbeli, ha jól tudom, ha nem bocsi (ugye az is +), de amúgy is van esélyed.

Ady-t szerintem felejtsd el. A volt osztálytársaim menekültek volna már a nyílt napról is:D

Az, hogy miért ne menjünk bele..(:

2018. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Óbudaiban nincs szóbeli.
2018. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szinyeiben kicsit átvariálták az osztályokat az utóbbi években, de szerintem a NYEK-es osztályokba biztos, hogy van esélyed, a biokémiát nem tudom, az elég más világ.

A 4 éves emelt nyelvi képzésekre szerintem nehezebb bekerülni, mert különlegesebbek (mindig rácsodálkoznak, hogy emelt franciás voltam, mégis 4 évesbe jártam:D). A spanyol meg most nagyon divatnyelv lett, szóval oda főleg sokan jelentkeznek.


Amúgy ha a nyelveket szereted, nagyon ajánlom a sulit, mert franciából-spanyolból-németből mind nagyon jók a tanárok, erős a nyelvoktatás. Angolból sajnos ezt nem tudom elmondani, de arra figyelnek azért, hogy NYEK-be nem a leggázabbakat rakják be.

2018. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Színyeibe és Adyba van esélyed. Ne ijedj meg az Adytól egy komment miatt, minden suliban vannak olyanok akiknek valami miatt nem jó.
2018. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 27. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinyeis biokémia az egyik leggyengébb a budapesti iskolák biokémia tagozatai közül, bár nem tudom, oda mennyire vesznek fel, pláne, hogy bioszból és kémiából is kell szóbelizni elvileg.
2018. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!