Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lett a központi felvéte...

Milyen lett a központi felvételid- hány pontot értél el, melyik iskolába tervezel menni, és reálisnak érzed a bekerülést? 2018

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 09:12
 1/4 timiandi ***** válasza:
100%

Sya.

Én még nem tudom az eredményt. Kb. 65 pontra számítok.

Bejelöltem a Berzsenyi humán szakot, a József Attilában 2 szakot, Vörösmarty médiát, Leövey-t, Színyeit és a Telekit. A Berzsenyibe és a József Attilába nem hiszem, hogy felvesznek, viszont ki tudja. 😂

2018. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
78 pont korul vagyok, Berzsenyi nyelvszakra szeretnék menni vagy Madách nyelvszakra. Eotvos humánt is bejelöltem.
2018. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Matek 41 pont, magyar 44, összesen 85. A kecskeméti Katon József Gimnáziumba tevezek menni, valószínűleg van rá esélyem, hogy bekerűljek.
2018. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35 matek, 45 magyar, összesen 80, elsődleges célom a Berzsenyi Dániel Gimnázium biológia-kémia tagozata, de bejelöltem minden tagozatát a fizikán és spec matekon kívül.További jelöléseim: Szinyei Merse Pál Gimnázium (biológia-kémia), Szent László Gimnázium (emelt angol, nyek-biosz-kémia), II. Rákóczi Ferenc Gimnázium (biológia), József Attila Gimnázium (biológia), Teleki Blanka Gimnázium (biosz-kémia), Veres Péter Gimnázium (általános), Óbudai Gimnázium (emelt angol, matek-töri-idegen nyelv), Árpád Gimnázium (emelt angol). A bejutás mindenhová reális egy jó szóbeli esetében (max vitt pontom van).
2018. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!