Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezett a debreceni...

Ki jelentkezett a debreceni Adyba? Milyen szakra? Hány pontotok lett?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 10:09
 1/3 anonim válasza:
Drama szak , 70 pont .
2018. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shameless010 válasza:

Én a drámát írtam be elsőnek, utána az angolt.


Elég siralmas lett... 64 pont. 41 magyar, 23 matek.


Nem tudom érdemes-e, nálam sokkal jobbak jelentkeznek. Eredetileg ebben bíztam, nem a szóbeliben. Szerintem ez így már felejtős...

2018. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PioDVD ***** válasza:

Tavalyi pontszámot nem találtam, de írd be. Lehet, hogy nincs esélyed, viszont olyan a rendszer, hogy semmit nem befolyásol, ha csak a 4. helyre írt suliba is elég a pont. Magyarul csak azzal veszíthetsz, ha valamit NEM írsz be és mégis elég lenne a pont. Ugyanezért a sorrend is a vágyakat kell tükrözze.


Egy esetben felesleges, ha 100%, hogy nem fog sikerülni, akkor kár ott szenvedni a szóbelivel.

2018. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!