Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes a Budai középiskolába...

Érdemes a Budai középiskolába jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sok véleményt olvastam erről az iskoláról, és mindegyik különböző volt. Valakinek tetszett, valakinek meg kevésbé, és így ebbe kérném a segítségeteket, hogy a 2 szak körül érdemes e valamelyikbe jelentkezni.


Én vagy a Töri szakra jelentkeznék, vagy pedig a kereskedelmibe csak nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen a kettő közül.

A történelmet szeretem, de ott nem adnak semmilyen képzést. Ha viszont a kereskedelmibe megyek, akkor adnak valamilyen képzést aminek akár később hasznát is vehetem pl: Lehet egy saját boltom vagy bármi. (Nem ilyen bolti munkával szeretnék foglalkozni majd.)


Szóval erről kéne valamilyen info.

Az ÉRTELMES válaszokat előre is köszönöm.


2018. jan. 28. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha gyenge a fogalmazás, vagy van benne valamilyen helyesírási hiba, akkor előre is bocsi..
2018. jan. 28. 13:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jó tanuló vagy, gimnáziumba menj, mert ott két idegen nyelvet tanulhatsz, és jó eséllyel fel tudnak készíteni emelet szintű érettségikre. Ez jól jön, ha egyetemre akarsz menni. Ha mégsem mész majd egyetemre, 1-2 év alatt elvégezhetsz valamilyen szakképzést.
2018. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Most fogok végezni a Budaiba, történelem szakos vagyok/voltam(10.ig vannak emelet órák). Szeretem a sulit, a tanárok többségét is. Mindenképpen csak a gimi részt ajánlom, nekem nem szimpatikusak a szakközepes osztályok.:) Szívesen válaszolok, ha van még kérdésed!:)
2018. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz -
2019. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!