Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek fognak azért...

Szerintetek fognak azért szivatni/beszólogatni mert félig cigány vagyok? 17/f

Figyelt kérdés

Most váltok iskolát, mivel új helyre költözünk. Eddig szakközépbe jártam, és most is szakközépbe jelentkezem át. Apám félcigány, szóval bennem is van valamennyi cigány vér. A bőröm színén is látni egy picit, hogy sötétebb. Mondjuk előző suliban nem volt semmi probléma, én is értem a viccet meg lehet poént csinálni mindenből :D

Nem áll szándékomban senkinek a tulajdonát (telefonját, pénzét, ékszerit, veséit) ellopni.

Viszonylag normális családban élek, anyám pékségben dolgozik, apám kamionsofőr. Nem vagyunk gazdagok, de azért annyira csórók sem, kb olyan középtájt, talán valamivel közelebb a szegényhez mint a gazdaghoz :D


Azért picit parázok, szerintetek fognak csesztetni? Vagy hogy szokott ez lenni? Valakinek van tapasztalata?



2018. jan. 29. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem semmi gond nem lesz, amennyiben értelmes embereket fogsz ki. Akinek egy kis ész is szorult a fejébe, az szerintem ok nélkül nem sérteget senkit sem a származása miatt. Ugyan én gimnáziumba járok, de nálunk is van egy olyan, akibe szorult valamennyi cigány vér. Semmi gond nincsen vele, poén szintjén szokott csak előkerülni. De akkor is olyan formában, hogy ő is beszáll, vállalja azt ami.:D

Úgyhogy neked is ezt kívánom. Egy elfogadó, rendes közösséget!

A leírtak alapján rajtad nem fog múlni ez biztos.

2018. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt több cigány osztálytársam, általánosban és gimiben is. Soha nem volt ebből semmi probléma, eszünkbe sem jutott volna valakit ezért piszkálni.
2018. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is szoktam poénkodni, meg nem veszek magamra efféle jellegű vicces beszólásokat :D

Na remélem minden jó lesz, majd csütörtökön kiderül :D

2018. jan. 30. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem.Amúgy a szerelmem is félig az; de sok barátja van neki:) Amúgy énnekem az a tapasztalatom, hogy aki akár teljesen az, vagy mittomén, szóval hogy még azoknak se szólogatnak be.
2018. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy hogy azért,hogy pont félig vagy, hogy "két féle helyre", vagy ide se meg oda se tartozónak titulálnának, szerintem azért se szólogatnának be. Szerintem az emberek, igen, még a gyerekek is túl vannak már lépve ezen. Ha meg beléd akarnak kötni, akkor szerintem keresnek valami más okot, úgyhogy emiatt ne aggódj:D:D:D:D De amúgy úgy állj hozzá, hogy nem fognak belédkötni. Amúgy énszerintem nem is fognak, hát emiatt nemá
2018. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*túllépni azon,hogy ki melyik rassz, vagy hogy kell szépen mondani.
2018. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Már az gáz hogy azt írtad nem lopsz telefont pénzt ékszert...-.- ha tényleg értenéd a cigányok helyzetét nem írtad volna ezt mer ez már csak a köztudatban van én teljesen cigány vagyok és nem loptam eddig semmit sem oke vannak ezek az alpári cigányok de ezek olyan ritkán fordulnak elő mint az ugyan olyan modorú magyarok..... más országokban a cigányokról az terjedt el hogy jol zenélnek meg értenek az üzlethez

Amugy ne aggódj ha sertésből említik majd meg akkor azt úgysem a szemedbe mondják majd...(-.(-.(-.(-.-).-).-).-)

2018. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
37%
Annyi kulturalt van hogy a sajat fajtajukon belul jobban irigykednek mint a magyarokra. Fel.c
2018. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!