Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mely egyetemet, főiskolát...

Mely egyetemet, főiskolát ajánlanátok munka melletti levelező képzésre?

Figyelt kérdés

Ahol nincs szivatás, tanulni kell, de korrektül kérik vissza az anyagot. Ahol jók a tanárok, kedvesek, segítőkészek és ahol a bejárás is megoldható munka mellett. Tehát nem hétköznap van óra, hogy millió szabit kelljen kiírni.

Mindenféle iskola érdekel, mert még nem döntöttem el, merre szeretnék orientálódni.

Budapesti vagyok, Pest megye még belefér.



2018. jan. 31. 11:31
 1/3 anonim válasza:
84%
Kérdező, SZIE-GTK-t tudom ajánlani. Budapesten is van képzés. Én gazdmenre jártam. Elvégezhető, de a közösségi élet halott. Az oktatás 2 hetente volt pénteken du. és szombaton.
2018. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A PPKE-JÁK-on csak szombaton vannak előadások, minden hétvégén. (Félévente 11-13 alkalommal.)
2018. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindkettőtöknek köszönöm. Igen, ilyen szombatit keresek. Nem is értem, levelezőn, hogyan rakhatnak hétköznapra órákat
2018. jan. 31. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!