Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egymás után lesz az írásbel...

Ha egymás után lesz az írásbeli és a szóbelo, akkor egyből ünneplőben menjek?

Figyelt kérdés
Vagy ráérek a kettő között átöltözni?
2018. febr. 3. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel azt sem tudjuk, hogy miről beszélsz, honnan kellene tudnunk? ...


Vizsgára illik kiöltözve menni, akár írásbeli, akár szóbeli.

2018. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nàlunknírásbelire nem kellett, soha.

Egyetem

2018. febr. 3. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszerű egyetemi vizsgáról van szó, akkár nálunk még szóbelire se nagyon volt elvárás. Ezt úgy értem, hogy volt 1-2 ember, aki kiöltözött, de többen voltunk, akik nem. És a tanárok se szóltak meg emiatt.

Írásbelire meg (nálunk) még ennyire se.


(Egy informatika szakról van szó, ha ez számít.)

2018. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A konkrét egyetem megnevezése sokat segíthetne, de nálunk pl. írásbelire kb senki nem öltözik ki, szóbeli vizsga pedig kevés tantárgynál van, de ott sem jellemző a kiöltözés. De ha szóbelin ki akarsz öltözni, akkor szerintem inkább megéri alapból kiöltözve menned, és inkább a kiöltözés mértékéből visszavenned. pl szövetnadrág, vagy lehetőleg nem kék farmernadrág + ing + valami nem sportcipő(természetesen ha férfi fagy)
2018. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írásbelire nem szoktunk kiöltözni, de szóbelire nálunk szokás. Egyszer volt hogy írásbeli után rögtön szóbeli volt, akkor mindenki kiöltözve ment már az írásbelire is. Egyszerűbb így, mint vinni váltóruhát, főleg ha az ünneplőd gyűrődik is. Viszont nem kell annyira kiöltözni, egy fekete nadrág blúzzal vagy inggel elég, nem kell kiskosztum vagy zakó.
2018. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!