Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nagyon könnyelmű...

Tényleg nagyon könnyelmű volta, mhigy elengrdtem egy tárgyta, mert nem tudtam belőle egyszer sem vizsgázni?

Figyelt kérdés

Az elsőn nem voltam itthon, a második időpont pedig egybeesett egy másik vizsgával. Egyszer se voltam belőle. Most úgy vagyok, hogy elengedtem, felveszem újra.

Most láttam, hogy írt ki nekem vizsgakurzust, de nem tudok elmenni rá, mert másik tárgyra is tanulom. Ez tök gáz, mert tényleg a kedvemért írta ki, ha előbb eldöntöm. De mondom alapból elengedtem, feladtam.


2018. febr. 3. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak azért nem mész el rá mert másra is tanulsz éppen az elég könnyelmű. Az érthető, ha nem tudsz egyszerre két helyen lenni, de ha csak neked kiírnak egy vizsgakurzust azért megpróbálhatnád. Igazából nagyon nincs mit vesztened, de talán annyit meg tudsz tanulni, hogy kettessel átcsússz. Nem szabad ilyen könnyen feladni.
2018. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1 nap alatt nem tudok felkészülni... Igen, csakis nekem írt ki.
2018. febr. 3. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!