Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Xantusban hogy zajlik az...

Xantusban hogy zajlik az angol szintfelmérő? Milyen tîpusú a teszt?

Figyelt kérdés
Van-e kitöltős része vagy csak karikázós?Fogalmazás van benne?

2018. febr. 4. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
4 vagy 4+1 éves?
2018. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ugyanazt a tesztet tplti ki mindenki. A teszt alapján sorolják be osztályba. Ha valaki pl haladót írt be, de a tesztje alapján kezdő akkor sorrend módosításkor fel kell venni pluszba a kezdő tagozatot. Ha 4 évesre jelebtkezik de 4+1 -re jó csak a tesztje akkor ugyanez igaz.
2018. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a kezdőt nem veheti fel csak az, aki még nem tanult angolt ált.suliban vagy rosszul tudom?Középhaladó 5 éves érdekelne.Mindenki egy tesztet ír???
2018. febr. 4. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a kezdőt valóban nem, de a 4+1 -et is ketté bontják egy jobb és egy rosszabbra. Plusz van a 4 éves. Bocs, már 1 éve volt és teljesen kezdőben nem voltam érintett.😊 Az ismerősünk a 4 évest jelölte és a teszt után az jött ki, hogy a 4+1 haladóbbjára mehet csak. Így módosításkor be kellett azt írnia.
2018. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De egy tesztet kellett írni az biztos, az alapjén osztottak be mindenkit szintre.
2018. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó. Akkor csak bekerülök valamelyikbe.Nekem jó a 4+1-be a kezdőbb is,( de remélem menni fog a haladóbb is), csak most félek a teszttől.
2018. febr. 4. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat mar nekem se most volt de arra emlekszem hogy kellet levelet irni aztan a nagyresze kifejtos volt (pl:kerdeseket kellet gyartani,szoveg kiegeszites) aztan volt ahol csak karikazni kellet de max ket feladat volt olyan,nekem ilyen 85% korul sikerult,es nem volt olxan veszesen nehez csak kicsit hosszu nagyjabol 5-6 oldal.Engem mondjuk azzal az erdemennyel fel is vettek volna a haladora ha a xantusztb akartam volna menni
2018. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már tudod fixen hogy behívtak? Én is oda jelentkeztem azért érdekelne. Amúgy milyen pontokkal mész?
2018. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!