Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Testnevelési Egyetem Labdarú...

Pedros kérdése:

A Testnevelési Egyetem Labdarúgó edző szakára szeretnék jelentkezni. Azt tudom, hogy ebben az évben majd csak levelezőn indul! Viszont érdekelne, hogy mi kell a felvételihez?

Figyelt kérdés

utána olvastam (több helyen is) és nem teljesen tiszta, hogy most akkor ide nem kell emelt tesi és bármilyen tantárgyakat be tudok számítani a felvételim során? Mert a felvi.hu-n azt írták, hogy a felvételi követelmény, az a felvételi vizsga. Az is érdekelne , hogy most ide kell-e orvosi alkalmassági? ti a felvételihez a könyveket, honnan szerzitek be, mert a jegyzetboltban, csak egyet találtam, a többi talán meg van antikváriumokban. Esetleg a sulis könyvtárból? Illetve valaki a felvételi vizsga utolsó pontját le tudná nekem rajzolni? (Két palánk a kapufák vonalának szélességében egymástól 7,32m-re 45 fokban a bóják irányába néznek. ) Ezt most úgy kell elképzelni, mint ha teszem azt letenném egy 45 fokos padot és annak a közepe pontosan a bóják felé nézne? Ha valaki keresné, de nem találná a felvételi követelményeket:


[link]



#Testnevelési Egyetem #Ladbarugás #Labdarúgó Edző Szak #Felvételi vizsga.
2018. febr. 4. 10:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként a palánkra rájöttem, hogy csak túlbonyolítottam, szerintem egy egyszerű, mezei palánkot kell elképzelni, mondjuk ami a műfüves pályákat veszi körbe, arra a bójáktól rápasszoljuk, ami így 45 fokos szögben érkezik rá és így az előrébb fog "lejönni" róla, tehát kb. a 16 os vonalában érkezik majd a labda.
2018. febr. 4. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!