Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hogy tűdjátok összekaparni...

Ti hogy tűdjátok összekaparni magatokat bukás után, hogy miharabb készülj a következő vizsgára?

Figyelt kérdés
Én abba bukok bele, hogy elmondom itthon.
2018. febr. 5. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem akarom évekig húzni ezért minél gyorsabban túl akarok lenni rajta. Megtanulom és elmegyek mégegyszer. Az, hogy kinek mondom el szerintem baromira nem fontos. Ha nem akarod otthon elmondani akkor mond egy csövesnek ő max letarhál egy cigire.
2018. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát előszór is nálam úgy működik, hogy ha megbukok A1-ből akkor a köv vizsga nem Y2 hanem ugyanúgy A1 tárgy...így bukás után semmi más dolgom sincs mint még jobban elmélyíteni a tudást, ismételni és elmenni újra. Ha más tárgyból mennék akkor később kezdhetném totál nulláról A1-et azt nem szeretem így amibe belekezdtem addig megyek amíg nincs meg és csak utána jöhet a kövi tantárgy.


Általában ha bebukom a bulit az azért van, mert pl 50 tételből megtanulok 35-őt belehúzok a rosszba amit nem tudok és annyi a teendő hogy hozzá tanulom a maradék kihagyott tételeket a megtanultakat átismétlem és akkor siker pl volt már olyan 5 kihagyott tétel miatt hogy hétfőn elégtelen...pénteken jeles :-)


Ha szépen megtanulok minden tételt még sose buktam meg :-) Akkor bukok ha nem tudok hozzá sem szólni a tételhez,

Viszont mentem már át úgy is hogy 30-ból megtanultam 4-et és azt húztam amit tudtam :-)

2018. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!