Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

A Kölcsey Ferenc Gimnáziumba van így esélyem?

65 pontos lett a központim(nagyon elrontottam), és 4,7-es az átlagom. Még nem szóbeliztem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Kölcsey Ferenc Gimnázium, esély, felvételi, szóbeli, tanulmányi átlag

2018. febr. 5. 18:28  Privát üzenet  

A válaszok
Francia kéttanra van, a többire nem igazán.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. febr. 6. 09:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi és a Vörösmarty Mihály Gimnáziumba?

# 2/9Időpont 2018. febr. 6. 19:36 Privát üzenet
Szia, en most kolcseys vagyok. Tavaly 64 pontot irtam a kozponti felvetelin, 4,3as atlagot vittem altalanosbol, az angolos osztalyokba egy pont kellett volna hogy behivjanak szobelizni, franciara behivtak, megkaptam szobelire a max pontot es lass csodat, itt vagyok:) . Es sokakkal volt meg igy az osztalyombol, hidd el. Franciara nem azert konnyebb bejutni par ponttal, mert gyengebb lenne a tanitas, hanem azert mert ketto francia kettanos osztaly indul minden evben. Ne izgulj, minden ugy fog tortenni, ahogy tortennie kell, 65 pont az jo 💕

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. febr. 6. 21:36 Privát üzenet
Vörösmartyban melyik tagozatra és hány pontos lett külön a magyar külön a matek?

# 4/9Időpont 2018. febr. 6. 22:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Természettudományos, 44 magyar, 21 matek.

# 5/9Időpont 2018. febr. 7. 20:43 Privát üzenet
Oda 144 pont kellett tavaly a felvételhez, szóval van esélyed, csak készülj a szóbelire.

# 6/9Időpont 2018. febr. 7. 20:49 Privát üzenet
De ezzel a ponttal igazából a másik két tagozatára is lenne esélyed 😉

# 7/9Időpont 2018. febr. 7. 20:50 Privát üzenet

Én 66 pontot írtam, 5,00 átlaggal.

Simán bejutottam még pár éve, ha jól adod elő magad a szóbelin (jó benyomást teszel) akkor simán felvesznek. A 65 pont nem rossz, egy csomóan rosszabbat írtak szerintem, ahogy olvastam az átlag olyan 60 pont környéki. Az átlagpontszám alatt is felszoktak venni embereket.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. febr. 7. 21:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 9/9Időpont 2018. febr. 8. 20:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van esélyem a II. Rakoczi Ferenc Gimnáziumba? (budapest,2. ker)
Hány ponttal vesznek fel a Szolnoki Verseghy Ferenc gimnáziumba Társadalom tudomány szakra?
Körülbelül hány pontos felvételivel vesznek fel a Kispesti Deák Ferenc Gimnáziumba?
Szerintetek felvesznek a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumba?
A nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumba szeretnék jelentkezni haladó angol tagozatra, ha összesen 156 pontom lesz, mennyi esélyem van a bejutásra?
A Kispesti Deák Gimnáziumba milyen ponthatárral lehet bekerülni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!