Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kölcsey Ferenc Gimnáziumba...

A Kölcsey Ferenc Gimnáziumba van így esélyem?

Figyelt kérdés
65 pontos lett a központim(nagyon elrontottam), és 4,7-es az átlagom. Még nem szóbeliztem.

2018. febr. 5. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Francia kéttanra van, a többire nem igazán.
2018. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi és a Vörösmarty Mihály Gimnáziumba?
2018. febr. 6. 19:36
 3/9 anonim válasza:
Szia, en most kolcseys vagyok. Tavaly 64 pontot irtam a kozponti felvetelin, 4,3as atlagot vittem altalanosbol, az angolos osztalyokba egy pont kellett volna hogy behivjanak szobelizni, franciara behivtak, megkaptam szobelire a max pontot es lass csodat, itt vagyok:) . Es sokakkal volt meg igy az osztalyombol, hidd el. Franciara nem azert konnyebb bejutni par ponttal, mert gyengebb lenne a tanitas, hanem azert mert ketto francia kettanos osztaly indul minden evben. Ne izgulj, minden ugy fog tortenni, ahogy tortennie kell, 65 pont az jo 💕
2018. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vörösmartyban melyik tagozatra és hány pontos lett külön a magyar külön a matek?
2018. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Természettudományos, 44 magyar, 21 matek.
2018. febr. 7. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Oda 144 pont kellett tavaly a felvételhez, szóval van esélyed, csak készülj a szóbelire.
2018. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ezzel a ponttal igazából a másik két tagozatára is lenne esélyed 😉
2018. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 66 pontot írtam, 5,00 átlaggal.

Simán bejutottam még pár éve, ha jól adod elő magad a szóbelin (jó benyomást teszel) akkor simán felvesznek. A 65 pont nem rossz, egy csomóan rosszabbat írtak szerintem, ahogy olvastam az átlag olyan 60 pont környéki. Az átlagpontszám alatt is felszoktak venni embereket.

2018. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 8. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!