Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Karinthy Frigyes...

A budapesti Karinthy Frigyes gimi német tagozatára jelentkező nyolcadikosok, ti hány pontot értetek el a központi írásbeli felvételin?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne hányadiknak jelölitek meg! Az én pontszámom: 40 pontos a matek és 41 a magyar (a magyar lehetett volna sokkal jobb is csak nagyon stresszeltem)Ezen kívül 50 pontot viszek.Válaszaitokat előre is köszönöm, minden értelmes válaszolónak menni fog a zöld kéz.:)

2018. febr. 5. 19:11
1 2
 1/15 Balamaci válasza:
Szia! Én ugyan nem a Karinthyba szeretnék jelentkezni, hanem a Szent Lászlóba, ami hasonló erősségű, és én is 81 pontot értem el, 50 pontot viszek. Augusztus óta készültem a felvételire, és akárhonnan nézzük izgultam és elrontottam. (Magyar 45, Matek 36) Majd ha tudsz valami érdekessel szolgáni a szóbelivel kapcsolatban, vagy azzal, hogy felvettek-e létszíves írj vissza, mert voltam nyílt napon a KFG-ben és azt mondták, hogy nagyon kemény, valamint érdekelne. Köszi!
2018. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Én a Karinthyba járok előkészítőre, itt most a szóbelire gyakorlunk.Magyarból verselemzés lesz és egy adott témáról is kell majd beszélni, matekból pedig 6 feladatot kell megoldani. Még lenne egy kérdésem te megjelölted a KFG-t? Ha igen melyik tagozatot és hányadikként, egyébként meg sok sikert a Szent Lászlóhoz.
2018. febr. 5. 19:38
 3/15 Balamaci válasza:
Nem, sajnos nem jelöltem meg, mivel nekem valamivel szimpatikusabb a légköre az általam választott iskoláknak, de ez ízlések és pofonok kérdése. Egyébként ahogy megemlítettem a nyílt napot, érdeklődtünk a szakok iránt, talán a kéttan angolra, vagy csak az emelt angolra jelentkeztem volna. Köszi szépen a szurkolást, én is a legjobbakat remélem neked!
2018. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 71 pontom lett,Karinthy német szinétn:)
2018. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a válaszod!
2018. febr. 5. 20:46
 6/15 A kérdező kommentje:
Aztán lehet osztálytársak leszünk.😀
2018. febr. 5. 20:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért nem angolra mész? Ennyi ponttal simán ott is bent lennél😀.
2018. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia, eddig is németet tanultam és továbbra is németet szeretnék tanulni.:)
2018. febr. 6. 19:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha angolra mennél meglenne az angol felsőfokúd és ha a németet folytatnád második nyelvként abból is lehetne felsőfokúd reálisan. Ha németre mész németből lesz felsőfokúd de a második nyelvből max középfok reális. Ugyanakkor persze egyszerűbb a német kéttan ha eddig azt tanultad.
2018. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép eredmény! Egyébként részben igaz amit az előző válaszoló írt, de németen se lehetetlen mindkét nyelvből a felsőfokú.😀 Sok sikert a szóbelihez!Ha ilyen jó lett az írásbelid az is menni fog! Csak ne izgulj, és még ha van időd, gyakorolj rá😀.
2018. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!