Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A VIII. kerületi Vörösmarty...

A VIII. kerületi Vörösmarty Mihály Gimnáziumban milyen a gólyatábor?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hangulatú, sok energia van a szervezésében minden évben. Hatalmas élménnyel szoktak hazajönni a gólyák, de amúgy minden ami ott történik titkos, hogy a következő évi gólyáknak is ugyanolyan meglepetés legyen. De tényleg érdemes elmenni, nem szivatós. És olyan helyen van, ahol nincs térerő. 😁
2018. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa!

Én most vagyok végzős a VMGben és idèn ötödjére negyek a VMGT-be.(egyszer gólyaként 4szer pedig Patrónusként(ez a nevük a szervező diákoknak)). Hatalmas élmény mind gólyaként mind patrónusként. Nem a szivatásra megy,hanem hogy megismerkedj az évfolyamoddal és a felsősökkel. Én vagyok a diák táborvezető és imádom, sosem tudom megunni. Minden percét lehet szeretni akkor is ha gólyaként mész oda. Nagyon változatos a program és nagyon elfáradsz a végére.

2018. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy életre bánni fogod, ha ezt kihagyod.
2018. febr. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hol és mikor szokott lenni?
2018. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A pontos dátum nagyon jó lenne....
2018. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A dátumot nem tudjátok véletlenül?
2018. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt irták ne vigyünk gurulós bőröndöt... de mibánatot vigyek akkor, amibe Shakespeare összes, és a teleszkópos rúdugró rúd is belefér? :-D
2018. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott, ahol szokott lenni, nehezen gurul 😁
2018. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!