Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha vizsgakurzust vettem fel...

Ha vizsgakurzust vettem fel és nem sikerült, akkor már muszáj elkezdenem a félévet, nem?

Figyelt kérdés

Van 2,5 évem a suliból, el voltam vizsgakurzusra. Ahhol megbuktattak, most úgy állok, hogy plusz egy év, de lehet másfél is.

Azt néztem, hogy passziváltatni máe nem tudok. Van mellete 4 vagy 5 tárgyam, amit akár tudnék csinálni is. Nem tudom. Csak az 21 kredit már és muszáj kifizetni rá a teljes tandíjat.


2018. febr. 8. 06:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz passziváltatni és el akarod végezni,akkor muszáj elkezdened a félévet. Vedd fel amiket tudsz és csináld tovább.

21 kreditre szerintem ki kell fizetni az egész tandíjat,de esetleg meg lehet kérdezni,hogy lehet -e mérsékeltetni valahogy.

Annyit tudsz csinálni,hogy veszel fel tesit és szabadon választhatót vagy nyelvet, amit még nem teljesítettél,de kell majd a diplomához.

Így több kredited lesz és legalább letudod pl a szabválokat.

2018. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az lenne a lényeg, hogyinél levesebb kreditet vegyek fel. Ezért most le is adtam egy tárgyat
2018. febr. 8. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!