Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most mit csináljak, ha a...

Most mit csináljak, ha a harmadik évben jöttem rá, hogy nem tudom elvégezni a szakot?

Figyelt kérdés

Illetve el tudnám, de nagyon szivat a tanár, 2 év csúszásnál járok.

Ha átmennék másik iskolába megoldás lehetne?

Vagy hagyjam a francba az egészet?


2018. febr. 8. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
"...szivat a tanár..." ez a te elbeszélésed....2 évet nem szabad veszni hagyni.
2018. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én tényleg szinte mindent megtettem, direkt is csinálja. Csak engem húzott meg, pedig tudtam annyit, mint a többi.
2018. febr. 8. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Ha igazságtalannak érezted, akkor lehet kérvényezni, hogy független bizottság előtt felelj.

Ott már nincs mellébeszélés.


El sem hiszem, hogy van, aki hagyja hogy ennyire megcsússzon.

Harmadéves vagy és már 2 év csúszás... az szép.

2018. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Én otthagytam. Kerestem olyat, ami megy. Nem bántam meg. Van olyan szél, amivel szemben nem érdemes pisilni, mert drága évek mennek el az életedből hülyékre.
2018. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj,hogyha átmész másik egyetemre, ott lehet más tárgyak is vannak és alapból csúszással indítasz ott is, nem biztos,hogy minden meglévő tárgyat el tudsz fogadtatni. Na meg másik városba költözni, kicsit neccesebb szerintem.

Nem tudod magad átkérni másik tanárhoz?Vagy beszélni vele?

Szerintem ne add fel, de neked kell tudni.

2018. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!