Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Reálisan nézve hány százalékos...

Reálisan nézve hány százalékos lehet az emelt történelem érettségim?

Figyelt kérdés

Persze, tudom, hogy így ismeretlenül szinte lehetetlen megmondani, meg hogy senki sem jós/jósnő.

Tizenegyedik osztályba járok jelenleg, szóval csak jövőre fogok érettségizni. Alapvetően szorgalmasnak tartom magam, tanulok rendesen és rendszeresen. Ha arról van szó, még akár egyetemi felkészítőre, vagy magántanárhoz is eljárnék annak érdekében, hogy jól sikerüljön az emelt. Mindennek ellenére tudom, hogy a történelem érettségi javítása elég szubjektív dolog, és hogy nem mindig kitalálható, hogy pontosan mit várnak az embertől az esszékben.

Valójában arra lennék kíváncsi, hogy körülbelül hány százalékra számíthat az, aki tisztességesen felkészül minden korból?



2018. febr. 8. 15:58
 1/2 anonim válasza:
ez egy roppant buta kérdés.. Mert ha szorgalmasan tanulsz rá és minden kórt át veszel akkor eléggé félre kéne csinálnod valamit hogy ne sikerüljön.. de valóban nem vagyok jós hogy százalékokkal dobálózzak.. Én túl vagyok rajta bár csak közép szinten érettségiztem de az 4-es lett .. Tanulj szorgalmasan és menni fog az !
2018. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, írj meg otthon egy korábbi érettségit, aztán kérd meg a tanárod hogy értékelje.
2018. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!