Trefort vagy Petrik?

Figyelt kérdés

4.8-as átlag, 60 pontos felvételi (sajnos)

Felnőttként informatika terén szeretnék elhelyezkedni. Leginkább programozás érdekel. Már a Pythont tanulható.

Az lenne a kérdésem ha a jövőben programozással szeretnék foglalkozni a Trefort vagy a Petrik lenne jobb választás?

(ezek szakközépiskolák)

A Trefort hardveres, picit megtanítanak programozni.

Nagy előnye, hogy kettannyelvű (felsőfokú angol, középfokú német)

A Petrik előnye, hogy ott szoftverfejlesztést Tanítanak. Persze egy kicsi hardvert is, mert mindennek ez az alapja.

Viszont csak középfokú angolt ad.

Nem tudom eldönteni...

Kéttannyelvűt azért választanám, mert ha mégsem jön be a programozás ott lesz a felsőfokú angol és a középfokú német. (én ezt hallottam, hogy ilyet szerezhetsz)

Petriket pedig azért, mert ha mégis tetszik, akkor ott megtanulhatom. Persze nem mesterszinten, mert leginkább egyetemen meg otthon fogok megtanulni programozni, de egy alaptudást ad.

Szerintetek melyik érné meg?

Válaszotokat előre is köszi



2018. febr. 8. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Már a Pythont tanulom*
2018. febr. 8. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp a Petrik! A másikat felejtsd el!
2018. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Petrik + külön nyelvtanulás
2018. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Petrik
2018. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Petrik
2018. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!