Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Váci Boronkay György Műszaki...

Gozcsi kérdése:

A Váci Boronkay György Műszaki iskolában nyelvi előkészítős, illetve sima infós szakon van e 0. óra bármelyik évben? Ha igen, mikor kezdődik az óra, és heti hányszor van?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 23:55
 1/5 anonim válasza:

Szia!

En oda jarok, es ugy tudom, hogy egyaltalan az egesz iskolaban nincs 0.ora, de nyek-en biztos hogy nincs.

2018. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Én úgy hallottam, hogy a fakultációk, ami 11. és 12. osztályba vannak az emelt szintű érettségihez, azok 0. órában vannak. Erről esetleg tudsz valamit?
2018. febr. 19. 09:21
 3/5 anonim válasza:
11.ben késői órákba vannak 7-8 mondjuk egy osztály csoportos fakt és 8-9,9-10 egy vegyes csoport fakt,gondolom 12-ben is így van.
2018. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Te milyen sulinak tartod a Boronkayt? Tanárok, diákok? Nagyon erős suli? Köszi a válaszokat, most vagyok döntés előtt....😀 ja, Nyekes lennék.
2018. márc. 2. 07:14
 5/5 anonim ***** válasza:

bár nem az vagyok, akitől kérdezted..

5. éven vagyok a boronkayban, immáron OKJ-n.

én rossz osztályfőnököt fogtam ki, így voltak problémáim, de a tanárok korrektek, és rendesek, a diákokkal sincs kifejezetten probléma.

van példa 0. órára, de nagyon ritka, a tanárokkal meg lehet beszélni, hogy esetleg később menjünk, szóval gyakorlatilag semmi problémád nem lesz ebből :)

a legtöbb fakultáció be van építve az órarendbe, vagy utolsó órákra dobva, gyakran 8-9-10-be, de egyáltalán nem elviselhetetlen :)

egy programozó szakos diák írt neked ;)

kitartást!

2018. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!