Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti megengedtétek volna, hogy...

Ti megengedtétek volna, hogy átmenjek Pestre ugyanarra a szakra, ha ott indítottak olyan szakirányt, amit szerettem volna?

Figyelt kérdés
Itt meg mivel, nem, csúszok legalább egy évet.
2018. febr. 9. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd már le értelmesen, mi a problémád! Mégis ki nem engedte, hogy átjelentkezz Budapestre, a szüleid vagy az egyetem? :D Nagyon nem mindegy...

Amúgy se kéne a szüleidre hárítani, nyilván nem azért csúszol, mert ők nem engedték, hogy saját döntést hozz. Ha nagyon akartál volna, átiratkozhattál volna, de nyilván ha ők ebben nem támogatnak, akkor sokkal nehezebben, de akkor is megoldható minden. Miért is csúszol valójában? Miért nem jelentkeztél eleve budapesti egyetemre, hogyha ott indítják a szakirányt, amit te akartál?

2018. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyazon iskola, csak akar van Budapesten. Sima kérvénnyeleg lehetett volna oldani.

Itt nàlunk csak számvitel szakirány van, ott meg lett volna pénzügy is Elvileg itt is lehetett volna választani, de nem indították.

Anyáék meg nem engedték meg. Ezen a szakirányon csúsznék, otteg nem, mert ott az utolsó lét félévben nincs számvitel.

2018. febr. 9. 14:12
 3/3 A kérdező kommentje:

*a kar


Én eleve Pestre is akartam volna menni, de nem támogatták volna, ahogy most sem.

2018. febr. 9. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!